Ouderavond Jongeren en verleidingen

Graag brengen wij een activiteit via Neie Naober aan die aansluit op de problematiek waar wij binnen onze vereniging ook tegen aan lopen en onze (ouders) van (jeugd) leden ook. 

Neie Naober organiseert op 24 mei een Ouderavond met als thema "Jongeren en verleidingen" over roken, alcohol en drugs

Tijdstip: Start 19:30 tot 20:45

Locatie: Ons Dorpshuis

Adres: Mevr. Bähler Boermalaan 4

Laat u informeren en stel vragen

Roken, alcohol en drugs… jongeren komen vroeg of laat in aanraking met deze verleidingen. Ouders maken zich vaak zorgen en weten soms niet goed hoe ze hier mee om moeten gaan. Experimenteren met middelengebruik hoeft niet tot problemen te leiden. Toch is het van belang om op de hoogte te zijn van de risico’s. Weet uw kind waar de grens ligt? En hoe praat u hier samen over?

Tijdens de ouderavond zijn verschillende deskundigen aanwezig. U wordt meegenomen in de belevingswereld van jongeren en er wordt uitgelegd wat u als ouder kunt doen om uw kind te begeleiden. Ouders hebben veel meer invloed dan vaak gedacht wordt. Ook kunt u ervaringen uitwisselen met andere ouders. Wat voor regels stellen zij? Wat werkt wel en wat werkt niet? 

Aanmelden 

Nieuwsgierig naar deze avond? Aanmelden is verplicht.
Graag ontvangen wij uw aanmelding uiterlijk maandag 22 mei 2023, via  

Laatst aangepast op 11 mei 2023
Jeugdcommissie

E-mailadres

Locatie

Sportpark VV Actief
Burg. J.G. Legroweg 30
9761 TC EELDE
Tel: 050 - 309 18 90