TROTS: Albert Heijn Paterswolde verlengt hoofdsponsorschap VV Actief

Albert Heijn Paterswolde heeft haar contract als hoofdsponsor van VV Actief met 3 jaar verlengd!

Hiermee volgt een nieuw hoofdstuk in de reeds 25 jarige succesvolle samenwerking tussen Albert Heijn Paterswolde & VV Actief.

Danielle Oosterhof, welke namens de hoofdsponsor de gesprekken voerde, geeft aan “onder de indruk te zijn van de sportieve ambities, de rol in de gemeenschap en de educatieve normen en waarden welke VV Actief zich ten doel stelt. Deze sluiten aan bij de uitgangspunten van ons bedrijf. Het is dan ook prachtig om op deze manier iets terug te kunnen doen voor het verenigingsleven in Eelde en Paterswolde”.

Binnenkort meer mooi nieuws!

# SamenzijnwijVVActief!

Laatst aangepast op 10 mei 2022
Media & Communicatie

E-mailadres

Locatie

Sportpark VV Actief
Burg. J.G. Legroweg 30
9761 TC EELDE
Tel: 050 - 309 18 90