Gezocht: Coördinator Kledingcommissie

Gezocht nieuwe coördinator kledingcommissie. 

De kledingcommissie bestaat nu uit 3 dames, waarvan de huidige coördinator stopt. 

Als coördinator ben je het aanspreekpunt voor de lopende zaken betreffende de (wedstrijd-)kleding van Actief, beantwoord je de mails, zorg je voor de juiste begroting en stem je (op tijd) af met de kledingleverancier. 

Hoeveel tijd kost je dit? In het voor-en naseizoen ligt de piek qua tijdinvestering. Dat heeft te maken met de inname van alle wedstrijdkleding, bestellen van eventuele nieuwe kleding en het weer op orde maken van de wedstrijdtassen voor het volgend seizoen. Tussendoor zijn er nog 2 momenten waar leden de kleding kunnen ruilen indien nodig. Gemiddeld vraagt het werk je 1 uur per week. 

Lijkt je dit wat vanaf het nieuwe seizoen, of voor meer informatie, neem dan contact op met de kledingcommissie via  

Laatst aangepast op 21 juni 2021
Kledingcommissie

E-mailadres

Locatie

Sportpark VV Actief
Burg. J.G. Legroweg 30
9761 TC EELDE
Tel: 050 - 309 18 90