Bonnenboekjes Vrienden Van Actief

Op dit moment is de jaarlijkse bonnenboekjes actie actief.

Er bereiken ons een aantal berichten waardoor wij ons geroepen voelen om hier duidelijkheid in te geven.

In tegenstelling tot wat er gisteren in Dorpsklanken te lezen viel, hebben onze jeugdleden wel fysieke boekjes gekregen om te verkopen. Zij kunnen hiermee dus ook bij u aan de deur komen. De prijs voor een boekje is zoals elk jaar 5 euro. Indien u iets anders te horen krijgt dan horen wij dat heel graag van u ().

Als u de boekjes van onze jeugdleden afneemt dan draagt dit inderdaad bij aan VV Actief. Indien u de QR code gebruikt i.c.m. de e-mail voor de Handbalvereniging dan lijkt dit ten goede te komen aan de Handbalvereniging (HV Actief). Wilt u van de QR code gebruik maken en VV Actief steunen, mailt u dan naar .

Of u nu linksom of rechtsom een boekje afneemt; het geld wordt afgedragen aan de Vrienden van Actief. Het grote doel is natuurlijk ook het steunen van onze lokale ondernemers. Laten we dat vooral ook juist nu wel doen.

Samen zijn we VV Actief!

Laatst aangepast op 25 februari 2021
Jeugdcommissie

E-mailadres

Locatie

Sportpark VV Actief
Burg. J.G. Legroweg 30
9761 TC EELDE
Tel: 050 - 309 18 90