Fout in artikel Dagblad van het Noorden

Rectificatie: Geen corona (tot nu toe) bij VV Actief

In een artikel van het Dagblad van het Noorden stond vandaag de volgende tekst: 

Afmeldingen door corona. 

Op het programma stonden zes wedstrijden met jonge spelers, maar twee clubs hebben zich afgemeld. Bij Actief uit Eelde is een lid besmet met corona. De hele club ligt even stil. Een andere opponent kreeg niet genoeg spelers op de been omdat een aantal thuis zit met verkoudheidsklachten.

Gelukkig kunnen we dit bericht als onjuist betitelen. Waarschijnlijk is er sprake van vergissing met een andere club. Bij VV Actief was het vandaag juist een heerlijke dag, met veel jeugdteams. Onze weinige bezoekers toonden veel begrip voor onze corona-aanpak en er was lof voor de gastvrijheid van onze vrijwilligers. En juist die vrijwilligers maken ook in deze tijd een extra stap. Doen vaak nog net even wat meer voor hun en onze club. Goed dat daar waardering voor is. Ik wil dan ook graag vanaf deze plaats al onze vrijwilligers een groot compliment maken. Namens het voltallige bestuur een diepe buiging! 

Laatst aangepast op 03 oktober 2020
Voorzitter

E-mailadres

Locatie

Sportpark VV Actief
Burg. J.G. Legroweg 30
9761 TC EELDE
Tel: 050 - 309 18 90