Stand


Programma

DatumTijdThuisUitScheidsrechterVeld
3 dec.09:00 Actief JO7-3 Gorecht JO7-6JMveld 2 A1
3 dec.09:00 Actief JO13-2 ONR JO13-1veld 1
3 dec.09:00 ACV JO8-3 Actief JO8-2veld 2 A1
3 dec.09:20 Helpman JO7-4 Actief JO7-3veld 2 A1
4 dec.10:00 GSAVV Forward 12 Actief 3veld 2
4 dec.11:00 Actief 5 Asser Boys 2T (Tjeert) Palsmaveld 1
4 dec.12:00 Annen 5 Actief 4veld 1
4 dec.14:00 Actief 1 Engelbert 1W.L. (Wiecher) Stoetmanveld 1
10 dec.08:30 vv Winsum JO8-3 Actief JO8-4Veld 2 B1
10 dec.08:45 Gorecht JO9-2 Actief JO9-3veld 6 A1
10 dec.09:00 Actief JO7-3 Helpman JO7-4veld 3 Gezamelijk A1
10 dec.09:00 Actief JO7-1 ST Gieten/Eext JO7-1JMveld 3 A2
10 dec.09:00 Actief JO12-1JM ODV JO12-1JMveld 3 A
10 dec.09:00 Actief JO11-1 Be Quick 1887 JO11-1veld 3 B
10 dec.09:00 Actief JO15-1 ACV JO15-1T. (Thies) de Jongeveld 1
10 dec.09:00 Actief JO13-1JM FC Zuidlaren JO13-1Afgeschermdveld 2
10 dec.09:00 Actief JO8-2 SJO Coendersborg JO8-1veld 4 B1
10 dec.09:00 Marum JO7-1 Actief JO7-2veld 4 A1
10 dec.09:00 Gorecht JO15-4 Actief JO15-3JMveld 1
10 dec.09:00 Roden JO12-3JM Actief JO12-2veld 5 B
10 dec.09:00 Zuidhorn JO11-1 Actief JO11-2veld 4 A
10 dec.09:00 Engelbert JO8-2 Actief JO8-3veld 1 B1
10 dec.09:00 Fit Boys JO9-3JM Actief JO9-5veld 3 A1
10 dec.09:20 Actief JO7-1 ST VAKO/Tynaarlo JO7-1veld 3 A2
10 dec.09:20 Nieuw Roden JO7-1JM Actief JO7-2veld 4 A2
10 dec.09:20 Roden JO7-4 Actief JO7-3veld 3 Gezamelijk A1
10 dec.09:40 Actief JO7-2 Gomos JO7-1veld 4 A2
10 dec.09:40 Actief JO7-3 Peize JO7-1veld 3 Gezamelijk A1
10 dec.09:40 Be Quick 1887 JO7 Rood Actief JO7-1veld 3 A1
10 dec.10:00 LTC JO12-1 Actief JO12-3JMveld 4 A
10 dec.10:15 Actief JO8-1 Gorecht JO8-2veld 4 B1
10 dec.10:15 Actief JO10-4 Velocitas 1897 JO10-3veld 4 A1
10 dec.10:15 Hoogezand JO9-1 Actief JO9-1veld 5 Hoogezand A1
10 dec.10:15 Engelbert JO10-5 Actief JO10-3JMveld 1 A2
10 dec.10:30 Actief JO17-3JM Peize JO17-2B.F. (Ben) Luingeveld 2
10 dec.10:30 Actief JO19-2 Gorecht JO19-2veld 1
10 dec.10:30 Grijpskerk JO19-1 Actief JO19-1veld 2
10 dec.10:30 S.V. Haulerwijk JO13-1JM Actief JO13-2veld 1
10 dec.10:45 Actief JO11-3JM Gorecht JO11-3veld 3 A
10 dec.11:15 Gorecht JO10-1 Actief JO10-1veld 6 A1
10 dec.11:30 Actief JO9-4JM ST VAKO/Tynaarlo JO9-2veld 4 B1
10 dec.11:30 Gomos JO17-1 Actief JO17-1veld 1
10 dec.11:45 Actief JO10-2JM Gorecht JO10-2veld 4 A1
10 dec.12:15 SJO Coendersborg JO17-2JM Actief JO17-2veld 5
10 dec.12:45 Actief JO9-2 Achilles 1894 JO9-2veld 4 B1
10 dec.14:15 Actief VR1 Groninger Boys VR1T. (Thies) de Jongeveld 1
10 dec.14:15 ACV 8 Actief 2veld 2
11 dec.09:00 Actief 3 Helpman 3ATN (Bert) Bousemaveld 1
11 dec.10:00 DWZ 2 Actief 5P. (Patrick) Hutveld 1
11 dec.10:30 Actief 4 Annen 6P. (Peter) Slijferveld 2
11 dec.11:00 Actief 2 GSAVV Forward 10T (Tjeert) Palsmaveld 1
11 dec.14:00 Muntendam 1 Actief 1E. (Egbert) Koningveld 1
12 dec.19:00 Actief JO17-1 Asser Boys JO17-1veld 3
13 dec.19:00 Actief JO15-3JM Velocitas 1897 JO15-3veld 1
17 dec.09:00 Actief JO17-2 Lycurgus JO17-2T. (Thies) de Jongeveld 2
17 dec.09:00 Actief JO13-1JM RWF JO13-1JMM. (Marcel) Spanjerveld 1
17 dec.11:00 Actief O23-1 Velocitas 1897 O23-1veld 2
17 dec.11:00 Actief JO19-1 TLC JO19-1veld 1
17 dec.14:15 Actief VR1 The Knickerbockers VR7J. (Jan) Hovenkampveld 1
17 dec.16:00 Actief 2 FC Assen 3veld 1
18 dec.10:00 Wijster 4 Actief 5veld 1
18 dec.11:00 Actief 2 Haren 2P. (Peter) Slijferveld 1
18 dec.11:00 Gruno 3 Actief 3Veld 1 G
6 jan.17:00FC Delta FC Delta veld 1
21 jan.14:30 Asser Boys 2 Actief 2veld 1
21 jan.14:30 Aduard 2000 VR1 Actief VR1veld 2
22 jan.11:00 Actief 3 GSAVV Forward 13veld 3
28 jan.14:15 Actief VR1 Groen Geel VR3veld 1
28 jan.16:00 Actief 2 SVZ 2veld 1
29 jan.10:00 Annen 5 Actief 5veld 2
29 jan.10:00 Asser Boys 3 Actief 4veld 2
29 jan.10:00 Noordster 2 Actief 2veld 1
29 jan.11:00 Actief 3 FVV 2veld 1
4 feb.14:15 Actief VR1 VVK VR4veld 1
4 feb.14:30 BSVV 3 Actief 2veld 2
5 feb.10:00 LEO (Loon) 3 Actief 2veld 2 KG
5 feb.10:30 Actief 4 Actief 5veld 1
5 feb.11:00 Actief 3 Gruno 3veld 2
5 feb.14:00 ZNC 1 Actief 1veld 1
11 feb.10:00 The Knickerbockers VR7 Actief VR1veld 2
11 feb.16:00 Actief 2 Achilles 1894 5veld 1
12 feb.10:00 DWZ 2 Actief 4veld 1
12 feb.10:30 Actief 2 FC Lewenborg 3veld 2
12 feb.11:00 Actief 5 Gieten 5veld 1
12 feb.14:00 Actief 1 LEO (Loon) 1veld 1
18 feb.16:00 Actief 2 FC Zuidlaren 4veld 1
19 feb.10:00 Roden 3 Actief 5veld 2
19 feb.10:30 Asser Boys 2 Actief 4veld 1
19 feb.11:00 Actief 3 GSAVV Forward 14veld 1
19 feb.14:00 Actief 1 Gieten 1veld 1
19 feb.16:00 GSAVV Forward 7 Actief 2veld 1
25 feb.14:15 Actief VR1 Groen Geel VR5veld 2
4 mrt.14:15 Actief VR1 V.V. Westerkwartier VR1veld 1
5 mrt.10:00 OZW 3 Actief 3Veld 3 L
5 mrt.11:00 Actief 5 Actief 4veld 1
5 mrt.11:00 Actief 2 VAKO 2veld 1
11 mrt.14:30 ACV 9 Actief 2veld 2
11 mrt.14:30 Lycurgus VR3 Actief VR1Veld 3 L
12 mrt.10:30 Actief 4 Gieten 5veld 1
12 mrt.10:30 Actief 2 Tynaarlo 2veld 3

Staf

feed.init({ clientId: "ELJkrnUjaH" });

Spelers

feed.init({ clientId: "ELJkrnUjaH" }); [[/div>

Laatst aangepast op 26 augustus 2020
Meer in deze categorie: « G Voetbal Junioren (A,B,C) »

Locatie

Sportpark VV Actief
Burg. J.G. Legroweg 30
9761 TC EELDE
Tel: 050 - 309 18 90