Rooster kantinedienst

Op de wedstrijddagen van de jeugd is dit rooster is een uitvloeisel van de Regeling kantinebezetting. Op zondagen wordt de kantinedienst aangevuld met leden van de seniorenteams.

Kantinedienst (ouder van)

Datum Tijd Naam Naam Naam Naam
30 sep 08.30-11:00 Floris Elzer (JO13-3) Beau Meijer (JO9-2) Mathijs Matter (JO8-3) Niek Wilmink (JO10-2)
30 sep 11.00-13:30 Denise Braam (MO19-1) Martijn Meins (JO15-1) Timo Annyas (JO15-4) Abel Straatman (JO10-4)
30 sep 13:30-16.00 Cas Nicolai (JO11-1) Stijn Hulshof(JO17-4) Nick Wijkstra (JO13-5) Leon Buiter (JO19-1)
01 okt 8:30-14:00 Actief 6
07 okt 08.30-11:00 Bart Jager (JO13-3) Lenn Hekman (JO8-2) Thijs Joel (JO9-1) Timo Wartena (JO15-2)
07 okt 11.00-13:30 Bram Kemkers (JO11-2) Martijn ter Steege (JO19-3) Jimmy Hiddingh (JO15-5) Susan Wagenaar (JO9-3)
07 okt 13:30-16:00 Joep de Wit (JO11-3) Maarten van Nijf (JO19-1) Sam Datema (JO17-4) Pieter Mantel (JO10-3)
08 okt 8:30-14:00 Actief 4
14 okt 11:30-14.30 Tim Braakman (JO13-1) Jules Wessel (JO10-2) Siem Brabers (JO15-1) Ronan Rona (JO17-3)
14 okt 8.30-11.30 Milan Pasveer (JO13-4) Babet Klooster (JO9-2) Tristan Reinders (JO11-4) Casper Vonk (JO8-2)
15 okt 8:30-14:00 Actief 3
22 okt 10:00-14:00 Actief 2
28 okt 08.30-11:15 Wesley Kamps (JO8-2) Morris Belgraver (JO13-3) Jurgen Koster (JO15-2) Bobbie de Keijzer (JO15-2)
28 okt 11:15-14:00 Frederiek Eimers (MO19-1) Justus Jordan (JO10-1) Stan Hofstee (JO15-3) Robin Schut (JO11-1)
28 okt 14:00-16:45 Bram Strikwerda (JO19-1) Tristan Vledderman (JO19-3) Steven Braam (JO17-1) Benne Brook (JO17-1)
29 okt 8:30-14:00 Actief 6
04 nov 08.30-11:15 Merijn Pieters (JO8-1) Ylona van de Ven (JO13-4) Mark Latumahina (JO8-3) Thijs Groenendal (JO9-2)
04 nov 11:15-14:00 Stephanie van Bruggen (MO19-1) Leon Wielenga (JO11-2) Raf Brenninkmeijer (JO15-4) Tijmen van der Put (JO17-3)
05 nov 8:30-14:00 Actief 3
11 nov 08.30-11:15 Bjorn Veldhuis (JO9-2) Nina Gaijkema (JO9-3) David Kodde (JO13-4) Barend Bos (JO15-2)
11 nov 11:15-14:00 Sven Stoffers (JO13-5) Tygo Mekel (JO15-5) Mesa Tauran (JO10-1) Nick Stuivenberg (JO17-2)
11 nov 14:00-16:45 Max van der Werff (JO19-1) Stijn Jorna (JO17-1) Thomas Misic (JO17-1)
12 nov 8:30-14:00 Actief 4
18 nov 08.30-11:15 Rutger Trompet (JO10-4) Isis Harsevoort (JO13-3) Wesley Britstra (JO11-3) Jens Doddema (JO10-2)
18 nov 11:15-14:00 Sanne van der Donk (MO19-1) Thijn Smilda (JO13-1) Mees Doesburg (JO15-4) Ruben Swaters (JO15-1)
18 nov 14:00-16:45 Sander de Poorter (JO17-3) Jeffrey Bandsma (JO17-4) Jeffrey Alberts (JO17-3)
19 nov 8:30-14:00 Actief 1
25 nov 08.30-11:00 Nick Draaisma (JO10-3) Rik Vermeulen (JO15-2) Dennis Kroes (JO13-1) Espen Schonebeek (JO9-3)
25 nov 11.00-13:30 Ellen Hulshof (MO19-1) Paul Zwart (JO17-3) Bas Post (JO15-5) Wouter Mulder (JO17-2)
25 nov 13:30-16:00 Roy Faber (JO17-1) Arnold Hingstman (JO17-1)
26 nov 8:30-14:00 Actief 5
02 dec 08.30-11:00 Stijn Tinga (JO13-3) Pepijn Wagenaar(JO10-4) Leon Rekker (JO11-3) David de Lange (JO9-3)
02 dec 11.00-13:30 Kay Kroeze (JO15-1) Mats van der Mei (JO13-5) Anna Barkhuis (JO15-4) Matthijs Westerga (JO17-4)
02 dec 13:30-16.00 Joran Davelaar (JO15-3) Ward Hanekamp (JO19-1) Tristan Vledderman (JO19-3)
03 dec 8:30-14:00 Actief 6
09 dec 08.30-11:00 Rodney Hartlief (JO15-2) Milan Dekker (JO13-1) Thijs Habing (JO13-4) Hugo Bos (JO8-1)
09 dec 11.00-13:30 Lieke Wierenga (JO11-2) Frederik Veenhuis (JO17-2) Samuel Fokkens (JO15-5)
09 dec 13:30-16.00 Koen Grootonk (JO17-3) Joris de Vries (JO17-1)
10 dec 8:30-14:00 Actief 2

Laatst aangepast op 22 september 2017
Kantinecommissie

E-mailadres Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
Meer in deze categorie: « Rooster scheidsrechters Widget »

Locatie

Sportpark VV Actief
Burg. J.G. Legroweg 30
9761 TC EELDE
Tel: 050 - 309 18 90