Dames 30+ nog steeds ongeslagen

Woensdag 5 april begon de tweede helft van de competitie voor Actief Dames 30+. Het team uit Smilde was de tegenstander waarvan in de eerste ronde was gewonnen. In de winterstop waren een aantal goede resultaten neergezet waarmee met veel zelfvertrouwen is opgedaan.

Smilde bleek een lastige tegenstander. In de eerste helft waren over en weer kleine kansen en was het veldoverwicht voor Smilde. Onder het toeziend oog van een handjevol publiek en twee fanatieke coaches wisten beide teams de 'nul' te houden.

Actief kwam beter uit de kleedkamer dan hun tegenstander. Er werd meer druk gezet en diverse kansen gecreëerd en Smilde kwam hierdoor minder aan voetballen toe. Een geweldig uitgevoerde flipperkast-tactiek leidde uiteindelijk tot een doelpunt.

In de slotminuten leek Smilde nog tot een gelijkspel te komen. Een snelle uitbraak kon nog worden gepareerd door de solide verdediging. Bij het eindsignaal bleek dit de zesde overwinning op rij.

Meer info: http://vvactief.nl/actief-da-30

Laatst aangepast op 07 april 2017
Media & Communicatie

Verantwoordelijk voor het creëren, bewaken en beheren van de communicatie-platformen waarop VV Actief zich uit.

Locatie

Sportpark VV Actief
Burg. J.G. Legroweg 30
9761 TC EELDE
Tel: 050 - 309 18 90