juni 2018 - VV Actief | Eelde

Regels Jeugdsportfonds gewijzigd

  • Gepubliceerd in Nieuws

Het Jeugdfonds Sport en Cultuur Drenthe is bestemd voor kinderen en jongeren in de leeftijd van 4 tot en met 17 jaar woonachtig in de gemeente Tynaarlo, die vanwege financiële redenen geen lid kunnen worden van een vereniging.

Vanaf 1 maart 2018 zijn de spelregels aangepast. Een aanvraag loopt vanaf dan gelijk met een schooljaar/verenigingsjaar. 

Iedere aanvraag eindigt op 30 juni. Vanaf 1 mei kan er voor het nieuwe schooljaar (periode 1 juli tot en met 30 juni) een nieuwe aanvraag worden gedaan.

Lees meer...

Waarom VTON?

  • Gepubliceerd in Nieuws

vv Actief maakt sinds één seizoen officieel gebruik van de trainingsapp VTON binnen de jeugdafdeling. In dat seizoen hebben verschillende (jeugd-)trainers meer of minder intensief gebruik gemaakt van deze app. Spelers en trainers die er gebruik van hebben gemaakt zijn enthousiast, maar voor alle anderen: wat is VTON en wat levert het op?

Om deze vragen te beantwoorden, heeft VTON een informatief filmpje gemaakt, dat kort uitlegt wat VTON is en wat het kan betekenen voor een voetbalclub. Verder informeert het over enkele, wellicht nog onbekende, mogelijkheden van de Trainers ap. Ook wordt er aandacht besteed aan enkele nieuwe features van VTON, zoals de Spelers en Keepers app. Het is een filmpje in eerste instantie gericht op bestuurders en trainers, maar is ook erg interessant voor andere betrokkenen (spelers, ouders, etc.).

Heb je na het zien va het filmpje vragen, opmerkingen of wil je feedback geven op VTON? Stuur dan een mailtje naar of bel 085-0603522. Of neem contact om met de VTON-coördinator binnen vv Actief (Marcel Spanjer: email: ).

Veel kijk plezier toegewenst.

Lees meer...

Zorggroep Drenthe trotse nieuwe sponsor VV Actief

  • Gepubliceerd in Nieuws

Het woonzorgcentrum Symphonie (Else van der Laanhuis) van Zorggroep Drenthe is gelegen in Eelde. Samenwerkingen tussen ondernemers, verenigingen en inwoners uit het dorp zijn belangrijk.

Net als VV Actief wil Symphonie, naast een woonlocatie voor ouderen, een plek zijn voor jong en oud om samen te komen.

Lees meer...

teamgegevens

  • Gepubliceerd in Teams

Stand

feed.init({ clientId: "ELJkrnUjaH" });

Programma

DatumTijdThuisUitScheidsrechterVeld
3 apr.19:30 Actief 45+1 Lycurgus 45+2veld 1
3 apr.19:30 Roden 35+1 Actief 35+1veld 1
3 apr.19:30 Harkstede 45+1 Actief 45+2veld 1
3 apr.20:00 Actief 35+1 Fc. Grootegast 35+1veld 1
3 apr.20:00 Actief 45+1 vv Winsum 45+2veld 1
3 apr.20:00 Actief 45+2 Engelbert 45+1veld 1
3 apr.20:00 Roden 35+2 Actief 35+2veld 1
3 apr.20:30 Actief 35+2 ONR 35+2veld 1
3 apr.20:30 Mamio 45+2 Actief 45+1veld 1
3 apr.20:30 FVV 45+1 Actief 45+2veld 1
3 apr.21:00 VEV'67 35+3 Actief 35+1veld 1
3 apr.21:00 VEV'67 35+2 Actief 35+2veld 1
3 apr.21:30 Actief 35+1 ONR 35+1veld 1
3 apr.21:30 Actief 35+2 Glimmen 35+1veld 1
4 apr.08:45 HS'88 JO9-3G Actief JO9-4veld 1 HS 88
4 apr.09:00 Actief JO8-1 LTC JO8-14a
4 apr.09:00 Actief JO8-3 SJO Coendersborg JO8-24b
4 apr.09:00 Actief JO13-2 Roden JO13-3veld 2
4 apr.09:00 Actief JO15-2 Helpman JO15-2veld 3
4 apr.09:00 ONR JO10-1 Actief JO10-2veld A
4 apr.09:00 FVV JO9-1 Actief JO9-3veld 1
4 apr.09:00 Harkstede JO11-2 Actief JO11-2veld 2
4 apr.09:00 FC Zuidlaren JO17-2 Actief JO17-2veld 3
4 apr.09:15 Helpman JO8-3G Actief JO8-2veld 3 Gezamelijk
4 apr.09:15 Helpman JO9-1 Actief JO9-1veld 3 Gezamelijk
4 apr.09:45 GVAV-Rapiditas JO12-2 Actief JO12-3veld 5
4 apr.10:00 VEV'67 JO8-3 Actief JO8-4veld 3
4 apr.10:15 Actief JO10-3 S.V. Haulerwijk JO10-24b
4 apr.10:15 Actief JO12-2 SC Stadspark JO12-14a
4 apr.10:30 Actief JO15-3 Peize JO15-3veld 2
4 apr.10:30 Actief JO19-2 Roden JO19-3veld 3
4 apr.10:30 Omlandia JO19-1 Actief JO19-1veld 2
4 apr.10:45 SJO Coendersborg JO17-2 Actief JO17-3veld 2
4 apr.11:30 Bellingwolde JO12-1 Actief JO12-4veld 1
4 apr.11:45 Actief JO10-1 Helpman JO10-14b
4 apr.11:45 Actief JO11-1 LEO (Loon) JO11-24a
4 apr.12:00 VEV'67 JO12-1 Actief JO12-1GN. (Niels) Jonkmanveld 4
4 apr.12:15 Actief JO15-4 DVC Appingedam JO15-3veld 2
4 apr.12:15 Actief JO15-1 Gomos JO15-1veld 3
4 apr.14:15 Actief JO17-1 SV Bedum JO17-2veld 1
4 apr.16:00 Actief 2 LTC 5veld 1
5 apr.10:30 Actief 6 Peize 3T (Tjeert) Palsma2
5 apr.10:30 Groninger Boys 5 Actief 7Veld 3 L
5 apr.11:00 Actief 5 Groen Geel 4ATN (Bert) Bousema3
11 apr.09:00 Actief JO8-1 FC Zuidlaren JO8-14a
11 apr.09:00 Actief JO8-4 Gorecht JO8-44b
11 apr.09:00 Tynaarlo JO9-2 Actief JO9-3Jeugdveld
15 apr.18:30 Achilles 1894 JO9-2 Actief JO9-2Veld D11
16 apr.18:30 Zevenhuizen 3 Actief 6veld 1
17 apr.19:30 Actief 35+2 Glimmen 35+1veld 1
17 apr.19:30 Actief 45+1 vv Winsum 45+2veld 1
17 apr.20:00 Roden 35+1 Actief 35+1veld 1
17 apr.20:00 ONR 35+2 Actief 35+2veld 1
17 apr.20:00 Lycurgus 45+2 Actief 45+1veld 1
17 apr.20:00 Engelbert 45+1 Actief 45+2veld 4 (JO7)
17 apr.20:30 Actief 35+1 VEV'67 35+3veld 1
17 apr.20:30 Actief 35+2 VEV'67 35+2veld 1
17 apr.20:30 Actief 45+1 Mamio 45+2veld 1
17 apr.20:30 Actief 45+2 Harkstede 45+1veld 4 (JO7)
17 apr.21:00 ONR 35+1 Actief 35+1veld 1
17 apr.21:30 Actief 35+1 Fc. Grootegast 35+1veld 1
17 apr.21:30 Roden 35+2 Actief 35+2veld 1
17 apr.22:00 FVV 45+1 Actief 45+2veld 4 (JO7)
18 apr.08:30 Be Quick 1887 JO10-1 Actief JO10-1Veld 7
18 apr.08:30 GRC Groningen JO15-2 Actief JO15-2veld 8 GRC/GG
18 apr.08:45 GVAV-Rapiditas JO8-1 Actief JO8-1veld 2
18 apr.08:45 SJO Coendersborg JO11-1 Actief JO11-1veld 2
18 apr.09:00 Actief JO8-3 Helpman JO8-4G4a
18 apr.09:00 Actief JO8-2 Be Quick 1887 JO8-34b
18 apr.09:00 Roden JO8-2 Actief JO8-4veld 3
18 apr.10:15 Actief JO9-1 HFC '15 JO9-24a
18 apr.10:15 Actief JO9-3 VAKO JO9-24b
18 apr.10:15 GRC Groningen JO12-1 Actief JO12-2veld 4 GRC
18 apr.10:30 Actief JO15-3 Gomos JO15-2veld 2
18 apr.10:30 VVK JO12-1 Actief JO12-3veld 1
18 apr.10:45 Glimmen JO9-1G Actief JO9-4veld 2
18 apr.11:15 VAKO JO13-1 Actief JO13-1veld 2
18 apr.11:30 Actief JO9-2 Beilen JO9-14b
18 apr.11:30 SJO J.V. Oostenburg JO12-1 Actief JO12-1Gveld 2
18 apr.12:15 Actief JO17-3 Roden JO17-4veld 3
18 apr.12:15 Actief JO15-1 Kollum JO15-1veld 2
18 apr.12:30 GVAV-Rapiditas JO15-4 Actief JO15-4veld 8
18 apr.12:45 Groen Geel VR3 Actief VR1veld 6 GRC/GG/FCG
18 apr.13:00 Actief JO12-4 SJO ASVB/Wedde JO12-1G4a
18 apr.13:00 Actief JO11-2 Helpman JO11-44b
18 apr.13:10 Achilles 1894 JO13-3 Actief JO13-2veld D
18 apr.14:00 Bellingwolde JO17-1G Actief JO17-2veld 1
18 apr.14:15 Actief JO17-1 Peize JO17-1veld 1
18 apr.14:25 Peize JO19-2d Actief JO19-2veld 2
18 apr.14:30 Actief JO10-3 Assen FC JO10-54a
18 apr.14:30 Noordster JO19-1 Actief JO19-1veld 2
18 apr.16:00 Actief 2 FC Zuidlaren 2veld 1
19 apr.10:15 LTC 7 Actief 7veld 1
19 apr.10:30 Actief 4 Rolder Boys 3M. (Marc) van der Haak3
19 apr.11:00 Actief 5 Eext 2H. (Henk) Mekenkamp2
19 apr.11:00 Actief 2 Noordster 21 - Hoofdveld
19 apr.11:00 WVV 3 Actief 3veld 1
19 apr.12:00 LEO (Loon) 4 Actief 6veld 1

Staf

feed.init({ clientId: "ELJkrnUjaH" });

Spelers

feed.init({ clientId: "ELJkrnUjaH" }); [[/div>

Lees meer...

Locatie

Sportpark VV Actief
Burg. J.G. Legroweg 30
9761 TC EELDE
Tel: 050 - 309 18 90