Start trainingen voor mini's (4 en 5 jarigen)

De trainingen starten ook dit voorjaar weer op de woensdag ná de voorjaarsvakantie. Die valt dit jaar op woensdag 26 februari. Op die woensdag zijn alle 4 en 5 jarige kinderen welkom om van 15:00 tot 16:00 uur te voetballen en te ravotten op de Raboborg bij vv Actief. Alle belangstellenden kunnen zich opgeven via het formulier. Kies bij soort Lidmaatschap 'Minis'. Per periode (voor- en najaar) is een bedrag van 25 euro verschuldigd. Voor deze bijdrage maakt uw kind niet alleen kennis met sporten in het algemeen en voetbal in het bijzonder, maar elke mini krijgt ook een shirt met eigen naam.

Tot op woensdag 26 februari.

Marcel Spanjer email

Laatst aangepast op 12 februari 2020
TC Jeugd

E-mailadres

Locatie

Sportpark VV Actief
Burg. J.G. Legroweg 30
9761 TC EELDE
Tel: 050 - 309 18 90