Legroweg afgesloten bij sporthal Groote Veen

Vanaf aanstaande maandag 25 november t/m uiterlijk 20 december 2019 wordt een gedeelte van de Burg. J.G. Legroweg afgesloten vanwege het aanleggen van de nieuwe aansluiting bij de Sporthal Groote Veen.

De Legroweg loopt vanaf de rotonde in Yde tot de rotonde bij onze hoofdsponsor Albert Heijn en vormt de doorgaande route langs ons sportpark.

Er is een omleidingsroute vanuit Glimmen/Yde die loopt via de Esweg en de Hoofdweg in Eelde en zal middels bebording worden aangegeven, zoals op bijgaande kaart is aangegeven. Vanuit de richting Haren en Eelderwolde heb je geen hinder van deze stremming om bij ons sportpark te komen.

Afsluiting Legro

Media & Communicatie

E-mailadres

Locatie

Sportpark VV Actief
Burg. J.G. Legroweg 30
9761 TC EELDE
Tel: 050 - 309 18 90