Gastvrouw en/of gastheer gezocht

We zoeken op zeer korte termijn gastheren en gastvrouwen voor de zaterdag. We hebben voor deze dag versterking van het huidige team nodig. De dag wordt in tweeën geknipt, zodat je of een ochtend of een middag dienst hebt.

Als gastvrouw of gastheer ben je op zaterdag het visitekaartje van onze club. Je ontvangt onze gasten, scheidsrechters en onze andere vrijwilligers. Je zorgt ervoor dat alle uitslagen verwerkt worden, zodat ze voor iedereen te zien zijn via internet en de voetbal-apps. Een verdere taakomschrijving ligt klaar en natuurlijk kan je ter verkenning vast even overleggen met een andere gastheer of gastvrouw.

Meld je aan en help onze vereniging mee! Samen zijn we Actief!

Belangstelling of meer informatie? Stuur s.v.p. een mail naar VV Actief.

 

Laatst aangepast op 26 januari 2020
Bestuur

E-mailadres

Locatie

Sportpark VV Actief
Burg. J.G. Legroweg 30
9761 TC EELDE
Tel: 050 - 309 18 90