Uitnodiging Algemene Ledenvergadering 7 oktober 2019

Beste leden en ouders/verzorgers van onze jeugdleden,

Op maandag 7 oktober aanstaande staat de Algemene Ledenvergadering (ALV) gepland. Op deze avond worden leden en ouders/verzorgers van onze jeugdleden geïnformeerd over o.a. de financiële stand van zaken, terugblik op het afgelopen jaar, de begroting voor aankomend seizoen.

Het bestuur nodigt daarom leden en ouders van jeugdleden uit, om mee te praten over o.a. deze onderwerpen. Daarnaast wordt ook jouw mening gevraagd over bestedingsdoelen van de Grote Clubactie en kan je zelf ook een verenigingsdoel voorstellen. Tot slot worden jubilarissen deze avond in het zonnetje gezet.

Wil jij weten wat er allemaal speelt binnen de vereniging, heb je input en wil je meebeslissen over verschillende zaken, kom dan op 7 oktober naar de ALV! De kantine is geopend vanaf 19:30 en we starten om 20:00 uur.

De agenda voor 7 oktober aanstaande en notulen van de ALV van vorig jaar staan vanaf woensdag 2 oktober op onze website!!!

Het bestuur van VV Actief

Bestuur

E-mailadres

Locatie

Sportpark VV Actief
Burg. J.G. Legroweg 30
9761 TC EELDE
Tel: 050 - 309 18 90