De Grote Clubactie start 14 september

Samen sterk voor je club! Doe mee met de Grote Clubactie

Al meer dan 45 jaar steunt de Nationale Stichting Grote Clubactie het Nederlandse verenigingsleven. Volgens ons zijn verenigingen namelijk de basis voor een gezonde samenleving. Daarom organiseren wij jaarlijks een landelijke loterij waarmee verenigingen extra inkomsten werven.


Extra inkomsten
Iedere club kan extra geld namelijk goed gebruiken. Clubhuizen hebben onderhoud nodig en materialen moeten worden vervangen. De afgelopen jaren hebben duizenden verenigingen met de Grote Clubactie hun doelen gerealiseerd. De loten worden verkocht voor €3,- per stuk. Hiervan gaat 80% rechtstreeks naar de vereniging. Dit is al sinds het eerste lot een feit en daarmee ook de kracht van de Grote Clubactie.


Opbrengst vorig jaar
Met de opbrengst van vorig jaar hebben we bij VV Actief nieuwe trainingsmaterialen, ballen en nieuwe doeltjes kunnen aanschaffen. Wat zou het mooi zijn om het bedrag van vorig jaar (€1743,00) dit jaar te overtreffen. Dat kunnen we natuurlijk niet zonder jullie hulp.


Beste leiders/trainers/staf - Ook dit jaar doet VV Actief weer mee!!
De Grote Clubactie begint dit jaar op zaterdag 14 september 2019. Alle enveloppen liggen klaar met daarbij aanvullende informatie. Omdat het helaas niet mogelijk is om alle enveloppen persoonlijk langs te brengen, zijn er een aantal tijdstippen waarop jullie de loten kunnen ophalen.

Woensdagavond 11 september: 19:00 – 22:00 uur in de kantine van VV Actief.
Donderdagavond 12 september: 19:00 –22:00 uur in de kantine van VV Actief.
Zaterdag 14 september: 14:00-17:00 uur aan de Kluivingskampenweg 5.
Lukt het niet op bovenstaande dagen of tijden, dan graag even contact opnemen met de coördinator.

Alvast bedankt voor jullie tijd en inzet!!!

Contactpersoon voor de Grote Clubactie bij VV Actief:
Coördinator: Miranda Grootjans (secretariaat VV Actief), telefoonnummer 06-52690642, E-mail

Bestuurd VV Actief
VERENIGING = SAMEN

Bestuur

E-mailadres

Locatie

Sportpark VV Actief
Burg. J.G. Legroweg 30
9761 TC EELDE
Tel: 050 - 309 18 90