Informatie spelregels en spelbegeleiders JO7, 8, 9 en 10

Over een paar weken begint de voetbalcompetitie alweer. Voor sommige ouder(s)/verzorger(s) is het gesneden koek, maar voor sommige is het ook compleet nieuw. 

Om iedereen een beetje goed te kunnen voorbereiden hebben wij hier wat informatie over de (nieuwe) spelregels en spelbegeleiders. Ja dat lezen jullie goed, spelbegeleiders. Bij de jongste jeugd JO7, 8, 9 en 10 zijn er geen scheidsrechters. Wij volgen hierin het beleid van de KNVB. Zoals jullie in de informatie ook kunnen zien worden er ouder(s)/verzorger(s), opa’s, oma’s of leiders gevraagd om de rol van spelbegeleider op zich te nemen.Via de volgende link kom je terecht op de KNVB site met alle uitleg over bovenstaande:
JO7: https://www.knvb.nl/assist/assist-trainers/pupillenvoetbal/onder-7

JO8, 9 en 10: https://www.knvb.nl/assist/assist-trainers/pupillenvoetbal/onder-8%2C-9-en-10

We willen iedereen een super leuk seizoen wensen en dat vooral de kinderen plezier hebben, want daar draait alles om.

Mochten er vragen zijn, stuur dan even een e-mail naar ''

Laatst aangepast op 10 september 2019
Bestuur

E-mailadres

Locatie

Sportpark VV Actief
Burg. J.G. Legroweg 30
9761 TC EELDE
Tel: 050 - 309 18 90