Nieuwe jeugdkeeper trainers voor VV Actief

Voor het nieuwe seizoen zijn twee nieuwe jeugd keepertrainers aan getrokken. Daan Littel en Ronan Rona zijn beide zelf keepers in de hogere jeugdelftallen van vv Actief en zullen het volgende seizoen de keeperstraining op zich nemen voor de jongere jeugd keepers onder toeziend oog van hoofd keeper trainer Tjerkinus Wijkstra.  We zijn erg blij dat we twee nieuwe keeper trainers hebben kunnen vinden en ook nog eens binnen de club. De afgelopen jaren is het moeilijk geweest om zo veel mogelijk keepers training te kunnen geven en we hopen nu dat we met drie keeper trainers voor de toekomst een goede stap kunnen zetten om een gestructureerde keeperstraining te kunnen realiseren.

Laatst aangepast op 10 juli 2019
Bestuur

E-mailadres

Locatie

Sportpark VV Actief
Burg. J.G. Legroweg 30
9761 TC EELDE
Tel: 050 - 309 18 90