Scheidsrechters…..reserveer 4 september in je agenda!

Ieder weekeind maken wij als voetbalverenigingen binnen de gemeente Tynaarlo, gebruik van de inzet van een groot aantal  jeugd- en seniorenscheidsrechter. Zonder hun zou het niet mogelijk zijn te voetballen. We weten het, maar handelen er niet altijd naar. Maar dat gaat veranderen.

Blokkeer daarom nu al woensdagavond 4 september in je agenda! Die avond zetten we alle jeugd- en seniorenscheidsrechters van v.v. Actief, FC Zuidlaren en v.v. VAKO in het zonnetje. In de kantine van FC Zuidlaren wordt dan een leuke avond met gastsprekers, interessante informatie en aansprekende activiteiten georganiseerd. Als dank voor jullie inzet en hopelijk als inspiratie voor nieuwe scheidsrechters, want we hebben ze hard nodig.

Blokkeer jij vast je agenda! Dan zorgen wij dat mid-augustus het programma definitief bekend is en de definitieve uitnodiging volgt. Tot 4 september !

Vriendelijke groet namens,

v.v. Actief           Miranda Grootjans        

FC Zuidlaren      Dennis Verver                  

v.v. VAKO           Jan Jansen                         

                            Edmond Varwijk             

Laatst aangepast op 29 mei 2019
Bestuur

E-mailadres

Locatie

Sportpark VV Actief
Burg. J.G. Legroweg 30
9761 TC EELDE
Tel: 050 - 309 18 90