Nieuw beleidsplan

Er is een paar weken geleden gestart met het opstarten van een werkgroep die een actueel beleidsplan gaat opstellen. Daar hebben we de input van onze leden voor nodig. Dit beleidsplan is niet bedoeld als een document voor onder in de la (want ja, we moeten natuurlijk wel een beleidsplan hebben). Maar is vooral bedoeld om een kompas voor de vereniging te zijn. Zodat iedereen die bij de club is betrokken, weet waar we ons op richten de komende 3 jaar.

We horen daarom erg graag wat er leeft onder de leden. Wat is het beeld dat u heeft bij de vereniging?

Er zijn 4 korte vragen opgesteld die door u beantwoord kunnen worden. Lever uw bijdrage, help mee de koers van de vereniging te bepalen! Stuur uw antwoorden op de vragen hieronder, naar: dhr. Anne Prins (SportDrenthe)

De 4 belangrijke vragen die van toepassing zijn:

  1. wat zijn de karaktereigenschappen/kernwaarden van vv Actief
  2. waarin zijn we onderscheidend
  3. wat moet/mag nooit veranderen
  4. welke tips heeft u nog voor vv Actief
Laatst aangepast op 20 maart 2019
Bestuur

E-mailadres

Locatie

Sportpark VV Actief
Burg. J.G. Legroweg 30
9761 TC EELDE
Tel: 050 - 309 18 90