Natuurgrasvelden blijven gesloten

Ondanks dat de natuurgrasvelden dagelijks zijn gesproeid, zijn ze nog niet goed genoeg om op te spelen. We hebben besloten dat de natuurgrasvelden tot de start van de competitie gesloten blijven. De velden worden volgende week opnieuw ingezaaid. Het sluiten van de velden kan consequenties hebben voor de oefen- en bekerwedstrijden. Het wedstrijdsecretariaat zal dit nauwlettend in de gaten houden. Je kunt alleen een oefenwedstrijd inplannen en spelen als dit in overleg met het wedstrijdsecretariaat is gegaan. Heb je verder nog vragen over voorgaande, graag even een e-mail sturen naar . Onze excuses voor het ongemak. 

Laatst aangepast op 07 september 2018
Bestuur

E-mailadres

Locatie

Sportpark VV Actief
Burg. J.G. Legroweg 30
9761 TC EELDE
Tel: 050 - 309 18 90