VV Actief verwelkomt Total Event Care als nieuwe sponsor!

Met trots kunnen wij melden dat ook Total Event Care heeft besloten om sponsor te worden van VV Actief.

Total Event Care is een jong bedrijf, gevestigd in Eelde-Paterswolde en zich bezig houdt met de verhuur voor evenementen. Eigenaar Gerjen Mud is door de jaren heen werkzaam geweest in verschillende takken van Evenementenverhuur. Al deze ervaring is nu gebundeld in Total Event Care. Total Event Care is aangesloten bij een groot netwerk van verhuur bedrijven waardoor de mogelijkheden eindeloos zijn.

U kunt bij Total Event Care terecht voor losse verhuur van onder andere:

Tenten, inrichting, springkussens, licht, beeld en geluid en voor de complete verzorging van uw feest of evenement. Kijk voor meer informatie op www.total-event-care.nl of op facebook www.facebook.com/TotalEventCare

Uw feest of evenement begint bij Total Event Care  'Alles voor uw evenement' !

Namens VV Actief wensen wij Total Event Care veel succes en bedanken hen voor het steunen van onze vereniging! 

Total Event Care
Contact person: Dhr. Gerjen Mud
Schultenweg 100
9761 CM Eelde
Telefoon: 06 50 602 807
E-mail: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Website: www.total-event-care.nl

Media & Communicatie

E-mailadres Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Locatie

Sportpark VV Actief
Burg. J.G. Legroweg 30
9761 TC EELDE
Tel: 050 - 309 18 90