Peter Slijfer nieuwe hoofdtrainer

In mei is in goed onderling overleg besloten om de samenwerking met trainer Jan-Willem de Haan niet voort te zetten. Hierna zijn in de afgelopen weken veel gesprekken gevoerd binnen de club, rondom het aanstellen van een nieuwe hoofdtrainer voor de selectie en met name Actief 1. Op 13 juni is uiteindelijk

door het bestuur besloten om Peter Slijfer een contract voor het komend jaar aan te bieden. Peter kent de club heel goed en kent ook veel spelers. Daarnaast heeft zowel Actief 1 als Actief 2 duidelijk aangegeven dat ze graag Peter Slijfer als trainer willen hebben. Het feit dat er met de komst van Slijfer ook 5-6 oud-spelers terugkeren bij Actief heeft ook bijgedragen aan de besluitvorming.

De staf voor het komend seizoen van Actief 1:

Trainer : Peter Slijfer

Verzorger : Menno-Jan Mulder

Elftalleider : Chris Meijering

Bestuur

E-mailadres

Locatie

Sportpark VV Actief
Burg. J.G. Legroweg 30
9761 TC EELDE
Tel: 050 - 309 18 90