Actief JO13-1 maakt zich op voor Bekerfinale in Joure!

Op zaterdag 2 juni a.s. speelt JO13-1 de Bekerfinale in Joure tegen ONS Sneek JO13-1

Na een mooie en met 3-1 gewonnen achtste finale tegen Rouveen op dinsdag 8 mei bij Actief was het op 15 mei tijd voor de halve finale. We moesten afreizen naar Zuidhorn om daar te strijden tegen het eerste team van JO13. Een team wat twee klassen hoger speelt in de competitie. Daarnaast hadden we twee weken eerder met 3-2 verloren van Zuidhorn JO13-2…

De aftrap was om 19.00 uur en direct stonden de jongens met volle overtuiging en vol strijdlust te spelen. Zuidhorn kreeg geen kans om te voetballen en zo bleef het ook de hele wedstrijd. De tweede helft was Zuidhorn de betere partij maar Actief liet de paar kansen van Zuidhorn onbenut. Na de tweede helft was de einduitslag dan ook 0-0. Tijd voor beide teams om zich op te maken voor een penaltyreeks van vijf. De spanning bij spelers, de leiding en meegekomen publiek was enorm… Maar gelukkig wist de keeper van Actief twee strafschoppen tegen te houden en de keeper van Zuidhorn maar één!! Het feest kon beginnen!! Op naar de finale!!

Zaterdag 2 juni gaat JO13-1 met de Fc Groningen bus naar Joure. Ze spelen daar om 11.30 uur.

Namens het team, de leiding en alle ouders willen wij de volgende sponsoren ontzettend bedanken voor het mogelijk maken dat wij kosteloos naar Joure kunnen met de Fc Groningen bus en voorzien zijn/worden van allerlei consumpties:

Apotheker Groente/Fruit (Groningen)
Niebouw bouwbedrijf (Haren)
De Rode Kater (Eelde)
Cafe Boelens (Eelde)
Albert Heijn (Paterswolde)
NeBo Makelaars (Groningen)
Fletcher Familiehotel (Paterswolde)
Bestuur v.v. Actief Eelde

Alle support is welkom zaterdag dus tot ziens in Joure!!

Logo NEBO Makelaars  Niebouw Haren Groningen      AlbertHeijn  rooiekater  sponsor3a FletcherHotelPaterswolde  logo Actief klein

Laatst aangepast op 29 mei 2018
Scheidsrechters

E-mailadres

Locatie

Sportpark VV Actief
Burg. J.G. Legroweg 30
9761 TC EELDE
Tel: 050 - 309 18 90