Welkom bordsponsor Santing

Henk Roevros overhandigt bloemen aan Mathijs Santing Henk Roevros overhandigt bloemen aan Mathijs Santing

Aannemer en Bouwbedrijf Santing gevestigd te Eelde wil u graag van dienst zijn. Met ruime ervaring in de regio Eelde, Paterswolde, Haren en Groningen als ook daar buiten zijn zij al jaren met veel succes actief.

Van keukenraam tot dakkapel en van uitbouw tot volledige renovatie. Uitbreiding van uw woning in uw eigen stijl en smaak. Bouwbedrijf Santing adviseert en denkt graag met u mee waar dat nodig is. Bouwbedrijf Santing onderscheidt zich door een zeer directe no-nonsense aanpak, snelheid van werken, deskundige en kostenbesparende inbreng, gegarandeerde kwaliteit en een prettige sfeer gedurende het gehele bouwproces.

Als aannemer heeft Bouwbedrijf Santing zich als betrouwbare partner keer op keer bewezen en ziet dit ook als belangrijk uitgangspunt voor een goede relatie.
Namens VV Actief wensen wij de heer Mathijs Santing van Bouwbedrijf Santing veel succes in de toekomst en danken hem voor het vertrouwen in onze vereniging.

Bedrijfsgegevens Bouwbedrijf Santing

Hooiweg 32

9761 GS Eelde

Telefoon 06 29 20 24 15

E-mail 

www.bouwbedrijfsanting.nl

Laatst aangepast op 03 maart 2018
Media & Communicatie

E-mailadres

Locatie

Sportpark VV Actief
Burg. J.G. Legroweg 30
9761 TC EELDE
Tel: 050 - 309 18 90