Fijne feestdagen en een gezond 2018

Langs deze weg willen wij al onze leden, vrijwilligers, andere betrokkenen en ook iedereen buiten de vereniging hele fijne feestdagen toewensen en een gelukkig, sportief, maar vooral gezond 2018!!!

Als bestuur hebben wij helaas moeten besluiten om de nieuwjaarsreceptie begin 2018 niet door te laten gaan. Ook de presentjes voor onze vrijwilligers zit er helaas niet in op dit moment. Wel zijn we bezig met het organiseren van een grootse seizoensafsluiting (zie hiervoor onze laatste Nieuwsbrief).

Tijdens deze feestelijke dag gaan we dan wij ook zeker onze vrijwilligers in het zonnetje zetten. Houd voor alle ontwikkelingen betreffende de vereniging onze website en onze Nieuwsbrieven goed in de gaten. We zien jullie snel in het 2e deel van het seizoen.

Met vriendelijke groet,

Het bestuur:
Ger, Henk-jan, Nicole, Jan, Niek, Chris en Miranda

Media & Communicatie

E-mailadres

Locatie

Sportpark VV Actief
Burg. J.G. Legroweg 30
9761 TC EELDE
Tel: 050 - 309 18 90