Actief 3 zoekt keeper

Na een reeks succesvolle seizoenen met diverse kampioenschappen heeft een aantal spelers, waaronder de keeper, afscheid genomen van het derde elftal. Tussen de zomerstop zijn er wel nieuwe topspelers aangetrokken, maar de functie 'keeper'is nog niet ingevuld.

Ben jij een gezellige keeper die zich kan handhaven op reserve 4e klasse niveau? Wie bieden wekelijkse training op donderdag en wedstrijden op zondag, een gezellig team dat de derde helft niet ontloopt. Meldt je aan bij teammanager Paul Rodenhuis: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Laatst aangepast op 17 september 2017
Media & Communicatie

E-mailadres Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Locatie

Sportpark VV Actief
Burg. J.G. Legroweg 30
9761 TC EELDE
Tel: 050 - 309 18 90