Kantinerooster start competitie op website

Het kantinerooster voor de eerste competitiewedstrijden staat op de website onder de tab 'programma'. Bij de betreffende speeldag kun je zien of en zo ja, hoe laat je staat ingeroosterd. We doen ons best om iedereen in te roosteren op het moment dat je kind een thuiswedstrijd speelt, maar dit lukt (helaas) niet altijd.

Mocht je niet kunnen, dan graag eerst zelf vervanging (proberen te) zoeken. Voor vragen en/of opmerkingen kun je mailen naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..

De rest van het rooster wordt zo snel mogelijk gepubliceerd.

Jeugdcommissie

E-mailadres Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Locatie

Sportpark VV Actief
Burg. J.G. Legroweg 30
9761 TC EELDE
Tel: 050 - 309 18 90