Actief blijft advies van RIVM over kunstgras volgen

Het bestuur van Actief sluit zich nog steeds aan bij het eerdere advies van het RIVM dat voetballen op kunstgras veilig is. Dit advies wordt ook ondersteund door de GGD en gevolgd door de KNVB. Zoals eerder vermeld in de nieuwsbrief heeft onderzoek naar de korrels op ons eigen kunstgras laten zien dat wij ver onder norm zitten. Het houdt ons als bestuur zeker bezig en wij blijven alle berichtgeving dan ook kritisch volgen.

Vragen en/of opmerkingen over het kunstgras kunt u mailen naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..

 

Jeugdcommissie

E-mailadres Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Locatie

Sportpark VV Actief
Burg. J.G. Legroweg 30
9761 TC EELDE
Tel: 050 - 309 18 90