Binnenkort nieuwe kledinglijn Actief

Actief heeft al jaren een eigen kledinglijn. Deze kledinglijn bestaat onder andere uit trainingspakken, voetbalshirts en voetbaltassen. De kleding wordt verkocht door Sportmaat. Minimaal twee keer per jaar komt Sportmaat bij Actief om kleding te verkopen en anders is de kleding in de winkel aan het Zuiderdiep te krijgen.

De kledinglijn die Actief tot en met 2014 had van Erima is vanaf 2015 echter niet meer verkrijgbaar. In overleg met Sportmaat zijn we bezig om een nieuwe kledinglijn te kiezen. Wij gaan ervan uit dat dit op korte termijn geregeld is zodat we ook spoedig een datum voor de verkoop bij Actief bekend kunnen maken.

Het kan zijn dat Sportmaat nog enkele maten heeft van kledingstukken uit de ‘oude’ kledinglijn. Het is echter niet meer mogelijk om hiervan nog bij te bestellen.

Laatst aangepast op 04 maart 2015
Jeugdcommissie

E-mailadres

Locatie

Sportpark VV Actief
Burg. J.G. Legroweg 30
9761 TC EELDE
Tel: 050 - 309 18 90