VV Actief is rookvrij

Zien roken, doet roken. In een rookvrije omgeving komen kinderen minder in de verleiding om te gaan roken en wordt meeroken voorkomen. Zo beschermen we kinderen en zorgen we ervoor dat zij rookvrij opgroeien.

Een rookvrije sportclub draagt bij aan een Rookvrije Generatie. Vanaf de start van dit seizoen is ook het terrein van VV Actief rookvrij en daar hebben we jullie hulp bij nodig. Want de komende tijd zal dit wennen zijn voor de leden en bezoekers eerder wel langs het veld een sigaret mochten opsteken. 

Wil je toch een sigaret opsteken dan kan dat op het parkeerterrein.

Samen zijn wij Actief en samen op weg naar een Rookvrije Generatie!

Voor meer informatie over rookvrije sport: www.rookvrijegeneratie.nl/sport

IMG 20200510 155751578

Bestuur

E-mailadres

Locatie

Sportpark VV Actief
Burg. J.G. Legroweg 30
9761 TC EELDE
Tel: 050 - 309 18 90